Citát dne

Citát dne

„Konkrétně mně nikdo nic neřekl. Když jsem to oznamovala kapitánu Pálovi, byl u toho i pan profesor Kolář, a oba to pochopili. Řekli, že to respektují, že jim je to líto, ale to mně bylo taky. Popřála jsem jim, ať se jim daří, že tým mají silný i beze mě. Snad budu jejich součástí příště, snad na mě nezanevřou.“ Barbora Krejčíková na otázku, zda jí někdo vyčetl, že se na poslední odhlásila z účasti ve finále letošního Billie Jean King Cupu

Video - "Šílenství" Gaela Monfilse v roce 2022

Tenis Gaela Monfilse je někdy v dobrém bláznivý. Podívejte se, co předvedl francouzský tenista v roce 2022...

Citát dne

Citát dne

„Tenis mě naučil užívat si utrpení.“ Rafael Nadal

Video - Sestřih zápasu Kolář/Tsitsipas - 2. kolo Roland Garros

Máme tu konec tenisové sezóny a je čas připomenout si zajímavé momenty roku 2022. Zdeněk Kolář si na RG zahrál poprvé v životě hlavní soutěž grandslamu a ve 2. kole si získal pařížské publikum, když srdnatě vzdoroval loňskému finalistovi Stefanu Tsitsipasovi.

Foto dne

Foto dne

Renomovaný sportovní fotograf Martin Sidorják takto zachytil radost Novaka Djokoviče po vítězném zápase na Roland Garros v roce 2017.

Video - Novak Djokovič vyhrál šestkrát Turnaj mistrů

Novak Djokovič vyhrál v kariéře šestkrát Turnaj Mistrů, jeho triumfy si můžete připomenout v tomto videu.

Citát dne

Citát dne

„S Denisem jsme společně vyrůstali a snili jsme, že Davis Cup jednou vyhrajeme. Je to skvělý moment pro mě a pro mou zemi.“ Auger-Aliassime po vítězství Kanady v Davisově poháru

Video - Kanada poprvé vyhrála Davis Cup

Kanada poprvé v historii vyhrála Davisův pohár. Proti Austrálii bylo rozhodnuto už ve dvouhrách, kdy body zařídili Denis Shapovalov a Félix Auger-Aliassime.

Video - Sestřih zápasu Shapovalov/Kokkinakis - finále DC

Denis Shapovalov porazil v prvním finálovém zápase Davis Cupu Thanasiho Kokkinakise jasně 6:2, 6:4.

Video - Rozhodující čtyřhra v semifinále Davis Cupu - Austrálie/Chorvatsko

Finále Davis Cupu si po 19 letech zahrají Australané. V semifinále porazili po obratu Chorvatsko 2:1. Rozhodující bod přidali ve čtyřhře Matthew Ebden a Max Purcell, kteří zdolali 6:7, 7:5, 6:4 pár Mate Pavič, Nikola Mektič.