Video - Sestřih zápasu Martincová/Kontaveit - 2. kolo v Ostravě

Tereza Martincová hrála skvělé utkání se světovou trojkou Anett Kontaveitovou, v němž vedla 7:6 a 1:0. Následně estonská obhájkyně titulu kvůli bolesti zad vzdala.

Video - Sestřih 3. dne ATP turnaje v Astaně

Na turnaji v Astaně postoupili všichni favorité, tedy Tsitsipas, Djokovič i Rublev. Přemožitel Alcaraze David Goffin naopak vypadl, když podlehl Mannarinovi.

Video - Sestřih zápasu Benčič/Bouchard - 1. kolo v Ostravě

Na turnaji v Ostravě se utkaly v 1. kole dvě grandslamové semifinalistky Belinda Benčičová a Genie Bouchardová. Z postupu se nakonec radovala švýcarská tenistka po setech 6:7, 6:1 a 6:4.

Citát dne

Citát dne

„Jenže tato sezona je dost odlišná, takže hraju i turnaje, které mi do plánu normálně nezapadají. Můj rozvrh je letos jiný než v posledních dvaceti letech. Jsem flexibilnější, proto jsem vyrazil do Izraele. Chystám se do Kazachstánu a pak uvidíme, co budu hrát dál.“ Novak Djokovič mění rozvrh s jediným cílem - dostat se na Turnaj mistrů.

Video - Sestřih zápasu Djokovič/Čilič - finále v Tel Avivu

Turnaj v Tel Avivu opanoval bez ztráty setu Novak Djokovič. Ve finále porazil Marina Čiliče 6:3 a 6:4.

Video - Sestřih čtvrtfinálového dne v Tel Avivu

Na turnaji v Tel Avivu startuje jako největší hvězda Novak Djokovič, který si zajistil postup do semifinále v zápase s Vaskem Pospisilem.

Video - 10 ikonických výměn mezi Federerem a Nadalem

Roger Federer a Rafael Nadal. Když tito dva hráči byli na jednom kurtu, diváci vstávali často ze sedadel..

Citát dne

Citát dne

„Myslím, že za Rogerem zůstane větší rýha než za Djokovičem. Myslím, že je větší ikonou než Nadal. Možná proto, že tuhle skvělou éru začal. Co pro tenis udělal, se nedá žádnými výsledky převážit.“ Tomáš Berdych o konci kariéry Rogera Federera

Video - TOP 10 výměn Rogera Federera na Australian Open

Roger Federer skončil, ale jeho tenis nás bude bavit nadále. Podívejte se na sestřih nejlepších úderů Federera na Australian Open.

Video - Sestřih zápasu Thiem/Djere - 1. kolo v Tel Avivu 2022

Dominic Thiem "vydřel" postup do 2. kola v Tel Avivu v zápase s Laslo Djerem po setech 5:7, 7:6 a 6:4.