Zápas dne - Dimitrov/Khachanov

Dnes se na turnaji ATP ve Vídni utká v prvním kole ve 14:00 Rus Karen Khachanov s Bulharem Grigorem Dimitrovem. Hráči, které dělí na světovém žebříčku jen dvě místa (Khachanov 18. místo, Dimitrov 20. místo), se spolu dosud neutkali.

Video - Sestřih 1. dne ATP turnaje ve Vídni

Sestřih prvního hracího dne z ATP turnaje ve Vídni, kde se o největší překvapení postaral domácí Jurij Rodionov, startující na divokou kartu, který vyřadil 8. nasazeného Denise Shapovalova po výsledku 6:4 7:5.

Zápas dne - Rublev/Gomboš

Dnes se na turnaji ATP ve Vídni utká v prvním kole Rus Andrey Rublev, který před týdnem vyhrál turnaj v Petrohradu, se Slovenským tenistou Norbertem Gombošem. Hráči se spolu utkají vůbec poprvé. Gomboš, kterému patří 104. místo ve světovém žebříčku, se do hlavní soutěže probojoval z kvalifikace.

Video - Sestřih finále ATP turnaje v Kolíně n. Rýnem

Sestřih finále z ATP turnaje v Kolíně n. Rýnem, kde Alexander Zverev smetl Argentince Diega Schwartzmana 6:2, 6:1 a získal tak po týdnu druhý titul z Kolína.

Video - Sestřih zápasu Tomáš Berdych/Roger Federer - semifinále Wimbledonu 2017

Sestřih semifinále Wimbledonu 2017, ve kterém vzdoroval Tomáš Berdych Rogeru Federerovi, aby nakonec podledhl 6:7, 6:7, 4:6. Federer následně ve finále porazil Marina Čiliče a získal svůj 8. wimbledonský titul.

Zápas dne - Simon/Sinner

Dnes se na turnaji ATP v Kolíně n. Rýnem utká ve čtvrtfinále Gilles Simon s Jannikem Sinnerem. Pětatřicetiletý Francouz se s devatenáctiletým Italem utká vůbec poprvé.

Citát dne

Citát dne

„Úspěch není náhoda. Je to tvrdá práce, vytrvalost, oběť a ze všeho nejvíc láska. Láska k tomu, co děláte nebo se učíte dělat.“ Fotbalista Pelé, který dnes slaví 80. narozeniny

Video - Úder dne - WTA turnaj v Ostravě

O nejhezčí úder dne dle WTA se postarala včera Veronika Kuděrmetová v zápase s Karolínou Plíškovou, kterou porazila 4:6, 6:4 a 6:3.

Zápas dne - Plíšková/Kudermetova

Dnes se na turnaji WTA Premier v Ostravě utká na centrálním dvorci v 18:00 domácí Karolína Plíšková s Veronikou Kuděrmetovou z Ruska o postup do čtvrtfinále. Vzájemná bilance je 1:1. V srpnu se na turnaji Cinncinnati hraném v New Yorku radovala Kuděrmetová po výhře 7:5, 6:4, ve Stuttgartu v roce 2018 Plíšková po výsledku 7:6 a 6:3.

O nejhezčí úder dne dle WTA se postarala včera v Ostravě Řekyně Maria Sakkariová.