Video - Nejlepší údery mezi účastníky Turnaje mistrů

Turnaj mistrů dnes začíná. Podívejte se na sestřih nejlepších výměn mezi všemi osmi účastníky..

Citát dne

Citát dne

„Čím vyšší cíl, tím lepší výsledky. Nemá smysl říkat: "Chtěla bych se dostat do Top 50." Nemůžete se spokojit s vrabcem v hrsti.“ Dmitrij Siniakov, otec a kouč Kateřiny Siniakové, která už jako juniorka opakovala, že se chce stát světovou jedničkou

Video - Trénink Nadal/Tsitsipas - Turnaj mistrů

Turnaj mistrů se blíží. Podívejte se na trénink Nadala s Tsitsipasem pohledem zadní kamery.

Video - Sestřih 3. dne Turnaje mistrů hráčů do 21 let

Jiří Lehečka postoupil do semifinále Turnaje mistrů hráčů do 21 let. V závěrečném utkání Zelené skupiny porazil Itala Mattea Arnaldiho 4:3, 4:1, 4:3.

Video - TOP 10 výměn a úderů v Paříži 2022

Sestřih toho nejlepšího z Masters v Paříži v jednom videu..

Citát dne

Citát dne

„Když máte šanci hrát takovýto turnaj, znamená to, že jste měli dobrý rok. Kvalifikovat se sem bylo na začátku sezony určitě jedním z mých velkých cílů a snů.“ Jiří Lehečka dnes vstoupí jako historicky první český hráč do tenisového Turnaje mistrů do 21 let

Video - Sestřih zápasu Djokovič/Rune - finále v Paříži

Devatenáctiletý dánský tenista Holger Rune porazil ve finále v Paříži Novaka Djokoviče 3:6, 6:3 a 7:5 a získal svůj první titul z kategorie Masters.

Video - Sestřih zápasu Siniaková, Krejčíková/Kichenok, Ostapenko - semifinále Turnaje mistryň

Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková si opět zahrají o titul ve čtyřhře na Turnaji mistryň. V semifinále ve Fort Worthu porazily pár Jelena Ostapenková, Ljudmila Kičenoková 7:6, 6:2.

Citát dne

Citát dne

„Bohužel, toto je důsledek mého zranění: natržení vnitřního šikmého svalu na levé straně břišní stěny s odhadovanou dobou zotavení šest týdnů. Bohužel nestihnu Turnaj mistrů ani Davis Cup. Je to těžké a smutné, že přijdu o dvě akce, které jsou pro mne tak důležité. Musím se ale pokusit zůstat pozitivní a soustředit se na léčbu.“ První hráč světa Carlos Alcaraz oznámil, že sezóna 2022 pro něj kvůli zranění skončila

Video - Sestřih zápasu Djokovič/Musetti - čtvrtfinále v Paříži

Novak Djokovič se ve čtvrtfinále turnaje v Paříži s Lorenzem Musettim příliš "nepáral" a po výsledku 6:0, 6:3 postoupil do semifinále, kde se utká s Tsitsipasem.