Video - Novak Djokovič vyhrál šestkrát Turnaj mistrů

Novak Djokovič vyhrál v kariéře šestkrát Turnaj Mistrů, jeho triumfy si můžete připomenout v tomto videu.

Citát dne

Citát dne

„S Denisem jsme společně vyrůstali a snili jsme, že Davis Cup jednou vyhrajeme. Je to skvělý moment pro mě a pro mou zemi.“ Auger-Aliassime po vítězství Kanady v Davisově poháru

Video - Kanada poprvé vyhrála Davis Cup

Kanada poprvé v historii vyhrála Davisův pohár. Proti Austrálii bylo rozhodnuto už ve dvouhrách, kdy body zařídili Denis Shapovalov a Félix Auger-Aliassime.

Video - Sestřih zápasu Shapovalov/Kokkinakis - finále DC

Denis Shapovalov porazil v prvním finálovém zápase Davis Cupu Thanasiho Kokkinakise jasně 6:2, 6:4.

Video - Rozhodující čtyřhra v semifinále Davis Cupu - Austrálie/Chorvatsko

Finále Davis Cupu si po 19 letech zahrají Australané. V semifinále porazili po obratu Chorvatsko 2:1. Rozhodující bod přidali ve čtyřhře Matthew Ebden a Max Purcell, kteří zdolali 6:7, 7:5, 6:4 pár Mate Pavič, Nikola Mektič.

Video - Itálie porazila USA a postoupila do semifinále Davis Cupu

Itálie porazila v Málaze USA 2:1 a postoupila do semifinále Davis Cupu. Nejprve Sonego zdolal Tiafoea, pak Musetti podlehl Fritzovi a postupový bod zajistili ve čtyhře Bolelli s Fogninim, když porazili pár Paul, Sock 6:4, 6:4.

Citát dne

Citát dne

„Tenis je velmi náročný. Průměrně trvá 12-13 let, než dozraje mladý hráč na profesionální úroveň. Výdaje jsou enormní, bohužel mnozí zůstanou na půli cesty. Je to velice riskantní investice vsadit na tenis a nechodit do školy.“ Tenisový expert Jan Kukal

Citát dne

Citát dne

„Nemůžu změnit historii. Nechci měnit historii, chci měnit budoucnost. Na tom pracuji.“ Jeden z citátů slavného Borise Beckera, který dnes slaví 55. narozeniny

Video - TOP 10 úderů a výměn z Turnaje mistrů 2022

Sestřih toho nejlepšího z letošního Turnaje mistrů.

Video - Sestřih zápasu Ruud/Djokovič - finále Turnaje mistrů

Novak Djokovič porazil ve finále Turnaje mistrů Caspera Ruuda 7:6, 6:3. Titul ze závěrečné akce sezóny získal již pošesté a vyrovnal tak rekord Rogera Federera.