Citát dne

Citát dne

„Vím, že se mám v budoucnu na co těšit, a jedna z věcí, na něž se těším nejvíc, je, až bude moje dítě sledovat jeden z mých zápasů a někomu řekne: to je moje máma.“ Naomi Ósakaová, která se odhlásila z Australian Open a oznámila, že je těhotná

Zápas dne - Siniaková/Garcia - 2. kolo v Adelaide

Dnes dopoledne se utká o postup do čtvrtfinále na turnaji v Adelaide Kateřina Siniaková s turnajovou jedničkou Caroline Garciaovou z Francie. Vzájemná bilance hovoří pro českou hráčku v poměru 4:2

Video - Sestřih zápasu Kvitová/Rybakina - 1. kolo v Adelaide

Petra Kvitová vstoupila do nového roku vítězně. Po dvou výhrách na United Cupu porazila také loňskou wimbledonskou vítězku Jelena Rybakinovou v 1. kole v Adelaide po setech 6:3 a 7:5.

Video - Sestřih zápasu Djokovič/Korda - finále v Adelaide

Skvělé a atraktivní finále viděli diváci v Adelaide, kde pro titul dokráčel Srb Novak Djokovič, když po setech 6:7, 7:6 a 6:4 porazil Sebastiana Kordu z USA.

Zápas dne - Kvitová/Rybakina - 1. kolo v Adelaide

V 1. kole druhého turnaje v Adelaide se utkají wimbledonské šampiónky Petra Kvitová a Jelena Rybakinová. Kvitová prohrála jediný dosavadní vzájemný souboj, který se uskutečnil loni v Ostravě, kdy podlehla kazašské tenistce 6:7 a 4:6. Utkání je na programu v 1:30 našeho času v noci z neděle na pondělí.

Video - Sestřih zápasu Nosková/Sabalenka - finále v Adelaide

Linda Nosková, senzační finalistka turnaje v Adelaide, nakonec na titul nedosáhla. Ve finále podlehla po srdnatém výkonu Aryně Sabalenkové 3:6, 6:7.

Citát dne

Citát dne

„Jen se snažím vyhrát další míč, na ničem jiném nezáleží. Minulost není tak důležitá jako budoucnost.“ Linda Nosková o svém přístupu k tenisu po fantastickém postupu do finále turnaje v Adelaide

Video - Sestřih zápasu Nosková/Azarenka - Adelaide

Linda Nosková postupuje po setech 6:4, 6:7 a 7:6 do semifinále turnaje v Adelaide, když porazila bývalou světovou jedničku Viktorii Azarenkovou.

Video - Sestřih 7. dne United Cupu 2023

Velmi zajímavé zápasy přinesl 7. den United Cupu. Například bitva mezi Tsitsipasem a Čoričem stála za zhlédnutí..

Video - Jak dobře se znají Stefanos Tsitsipas a Maria Sakkariová?

Řecký tým reprezentují v United Cupu mimo jiné Stefanos Tsitsipas a Maria Sakkariová. Ve videu odhalíte, jak dobře se tito spoluhráči znají..