Víte, že...

Víte, že...

Casper Ruud, který dnes slaví 25. narozeniny, začal s tenisem ve čtyřech letech se svým otcem Christianem, který se v roce 1995 dostal na 39. místo žebříčku ATP?

Video - To nejlepší od Runeho v roce 2023

Holger Rune letos vyhrál jeden titul (Mnichov) a dvakrát byl ve finále (Monte Carlo a Řím). Podívejte se na sestřih toho nejlepšího za uplynulý rok v podání mladého Dána..

Citát dne

Citát dne

„Nejdrsnější věc, jakou jsem kdy řekl rozhodčímu, byla: Jste si jist?“ Rod Laver

Citát dne

Citát dne

„Zkušenost vám říká, co máte dělat; sebedůvěra vám to umožní.“ Stan Smith, který dnes slaví 77. narozeniny

Video - To nejlepší od Igy Swiatek v roce 2023

Polka Iga Šwiateková se stala nejlepší hráčkou roku 2023 podle ženské asociace WTA. Podívejte se na sestřih nejlepších míčů, které zahrála v uplynulé sezóně..

Video - To nejlepší od Alcaraze v roce 2023

Carlos Alcaraz má za sebou sezónu, ve které získal 6 turnajových titulů, včetně toho nejcennějšího wimbledonského..

Citát dne

Citát dne

„Bude to mít těžké. Jak stárnete, ztrácíte pohyblivost. Mladší kluci ucítí, že jste zranitelní, a víc si dovolí.“ Rick Macci, někdejší kouč sester Williamsových nebo Marie Šarapovové, o návratu Rafaela Nadala

Video - Sestřih zápasu Federer/Nalbandian - finále Turnaje mistrů 2005

V roce 2005 byl David Nalbandian povolán do Šanghaje na závěrečný Turnaj mistrů jako náhradník. Nakonec celý turnaj vyhrál, když ve finále porazil v tie-breaku páté sady Rogera Federera.

Citát dne

Citát dne

„Je to pro mě velká věc, jsem rád, že ho mohu nějakým způsobem následovat. Ještě jsem se nedíval na telefon, ale jsem si jistý, že mi poslal gratulaci.“ Srb Hamad Medjedovič si po výhře NextGen ATP Final cenil srovnání s krajanem Djokovičem

Video - Sestřih zápasu Fils/Medjedovič - finále NextGen ATP Finals

Dvacetiletý srbský tenista Hamad Medjedovič ovládl Turnaj mistrů pro hráče do 21 let, když v saúdské Džiddě porazil ve finále favorita Arthura Filse z Francie.