Video - Sestřih zápasu Fils/Medjedovič - finále NextGen ATP Finals

Dvacetiletý srbský tenista Hamad Medjedovič ovládl Turnaj mistrů pro hráče do 21 let, když v saúdské Džiddě porazil ve finále favorita Arthura Filse z Francie.

Video - 35 výměn, kde rozhodovala ryhlá reakce

V tenise, obzvlášť na síti, rozhoduje často postřeh hráče. Podívejte se na sestřih zajímavých bodů s rychlou reakcí..

Věděli jste, že...

Poslední tři čeští hráči, kteří byli na žebříčku ATP v top 10, jsou Jiří Novák (nejvýše 5.), Radek Štěpánek (8.), který dnes slaví 45. narozeniny, a Tomáš Berdych (4.)?

Flashnews - Italové ovládli Davis Cup

Itálie ve finále Davisova poháru porazila Austrálii a slaví vítězství po 47 letech. První bod získal Matteo Arnaldi po výhře 7:5, 2:6 a 6:4 nad Alexeiem Popyrinem. Druhý bod zajistil Jannik Sinner, který nedal šanci Alexi de Minaurovi po setech 6:3 a 6:1..

Video - Sestřih zápasu Djokovič/Sinner - semifinále Davis Cupu 2023

Novak Djokovič nepřidal druhý bod pro Srby v semifinále Davis Cupu, když nevyužil tři mečboly v řadě v zápase se Sinnerem. Rozhodující čtyřhru ovládli také Italové a postoupili tak do finále.

Video - Sestřih zápasu Lehečka/de Minaur - čtvrtfinále Davis Cupu 2023

Tomáš Macháč v prvním utkání s Austrálií porazil Jordana Thompsona 6:4 a 7:5, ale Jiří Lehečka následně podlehl Alexi de Minaurovi po setech 6:4, 6:7 a 5:7. Rozhodovala tedy čtyřhra, v níž Lehečka s Pavláskem nestačili na Ebdena s Purcellem 4:6 a 5:7.

Citát dne

Citát dne

„Šampioni mají strach z porážek, všichni ostatní z vítězství.“ Billie Jean King, která dnes slaví 80. narozeniny

Citát dne

Citát dne

„Pořád můžu vyhrát olympiádu i všechny grandslamy v jediném roce. Vždycky jsem měl jen ty nejvyšší cíle a to se nezmění ani v příštím roce. Pořád mám chuť dokázat velké věci.“ Novak Djokovič dal jasně najevo, že i příští rok má jen ty nejvyšší ambice

Video - Sestřih zápasu Djokovič/Sinner - Finále Turnaje mistrů 2023

Novak Djokovič získal rekordní sedmý titul z Turnaje mistrů. Jannika Sinnera porazil ve finále v Turíně po setech dvakrát 6:3. Dosud se s šesti tituly dělil o první místo v počtu trofejí ze závěrečného turnaje sezóny s Rogerem Federerem.

Citát dne

Citát dne

„Myslím, že si uvědomujeme vážnost situace, že je tady jen osm nejlepších zemí na světě, což je pro nás všechny moc hezký úspěch. Nejen pro hráče, ale i realizační tým. I teď se budeme snažit udělat všechno proto, abychom nezůstali jen na jednom zápase.“ Jiří Lehečka před čtvrtfinálovým utkáním Davis Cupu, ve kterém ve středu vyzvou v Málaze tým Austrálie