Věděli jste, že...

V roce 2004 hrál finále turnaje Paris Masters Radek Štěpánek, který nestačil na Safina, a následně v roce 2005 vyhrál celý turnaj tehdy dvacetiletý Tomáš Berdych, pro kterého to byl premiérový a zároveň poslední titul z turnaje kategorie ATP 1000? Odkaz na sestřih finále, ve kterém Berdych porazil Chorvata Ljubičiće v pěti setech, najdete v článku.

Video - Sestřih zápasu Murray/De Minaur - 1. kolo v Paříži

Andy Murray nedotáhl slibně rozehraný zápas s Alexem de Minaurem v Paříži, když nevyužil mečbol a nakonec Australanovi podlehl..

Video - Tréninkový set Alcaraz/Djokovič - Rolex Paris Masters

Novak Djokovič od zářijového US Open a následného Davis Cupu nikde nestartoval. Až nyní na tradičním pařížském turnaji, kde potrénoval rovnou s Carlosem Alcarazem..

Citát dne

Citát dne

„Když mám dobrou náladu, udělám si margaritu. Ale když ne, prostě si dám panáka. Ale jen v době, kdy nejsou turnaje.“ Aryna Sabalenka má zajímavého sponzora - výrobce tequily.

Video - Sestřih 4. dne ATP turnaje ve Vídni

Tomáš Macháč potrápil ve Vídni Tsitsipase, ale slibně rozehraný třetí set nakonec do vítězného konce nedotáhl..

Víte, že...

Víte, že...

David Nalbandian porazil před šestnácti lety na turnaji v Madridu Nadala, Djokoviče i Federera? Je jediným tenistou, kterému se podařilo tyto tři legendy bílého sportu porazit na jednom turnaji! Ve čtvrtfinále nejprve nedal šanci tehdy světové dvojce Nadalovi 6:1, 6:2, v semifinále porazil třetího hráče světa Djokoviče 6:4 a 7:6 a ve finále otočil vývoj proti světové jedničce Federerovi po setech 1:6, 6:3 a 6:3.

Video - Sestřih zápasu Thiem/Tsitsipas - 1. kolo ve Vídni

Zábavný zápas plný pohledných výměn - to bylo střetnutí domácího Dominika Thiema a Stefanose Tsitsipase na turnaji ve Vídni. Z postupu se nakonec radoval řecký tenista.

Citát dne

Citát dne

„Nemůžu říct, že bych byla zneklidněná. Prostě mě ta ruka nesmí bolet při hře, pak se během pár dnů dokážu dostat do formy. Vím o sobě, že nemusím klidně třeba měsíc hrát forhend cross, ale chytnu se rychle.“ Karolínu Muchovou před Turnajem mistryň trápí zraněné zápěstí

Video - Sestřih 4. dne ATP turnaje ve Stockholmu

Tomáš Macháč porazil ve Stockholmu trojnásobného grandslamového vítěze Stana Wawrinku a postoupil do čtvrtfinále!