Video - Sestřih zápasu Rublev/Djokovič - finále v Bělehradu

Novak Djokovič nezískal třetí titul na turnaji v rodném Bělehradu. S Rublevem ve finále prohrál 2:6, 7:6 a 0:6.

Citát dne

Citát dne

„Nechápu, že pořadatelům a vlastníkům turnaje přijde v pořádku, jak karty rozdělují. V jiných zemích je běžné dát přednost domácím tenistům, protože jim to pomáhá v jejich růstu. Zatímco v Madridu se upřednostňují peníze a komerční zájmy.“ Španěl Fernando Verdasco kritizuje rozdělování volných karet na turnaji ve španělské metropoli, kde jedinou kartu do prvního kola dostal z domácích hráčů Carlos Gimeno

Video - Sestřih zápasu Wawrinka/Djokovič - finále RG 2015

Sestřih finále Roland Garros 2015, kdy Stan Wawrinka překazil snahu Novaka Djokoviče o zisk premiérového triumfu na pařížské antuce a završení kariérního grandslamu. Švýcar po vítězství 4:6, 6:4, 6:3, 6:4 přidal k titulu z Australian Open 2014 další grandslamovou trofej.

Citát dne

Citát dne

„Své nejlepší úrovni se teď ani zdaleka neblížím. Taky mi chybí sebevědomí. Ale už jsem to zažil dřív, takže vím, jak se s tím vypořádat.“ Novak Djokovič komentuje svoji formu na turnaji v Bělehradě

Video - Sestřih zápasu Kvitová/Plíšková - 1. kolo ve Stuttgartu

Českou bitvu v 1. kole turnaje ve Stuttgartu vyhrála Karolína Plíšková, která porazila Petru Kvitovu 6:4, 4:6, 7:6 (7:5).

Zápas dne - Kvitová/Plíšková - 1. kolo ve Stuttgartu

Češky Petra Kvitová a Karolína Plíšková se spolu utkají v prvním kole antukového turnaje ve Stuttgartu. Vzájemná bilance je 3:1 pro Kvitovou.

Video - Sestřih nejlepších míčů Tommy Robreda

Bývalá světová pětka Tommy Robredo se na turnaji v rodné Barceloně rozloučila s kariérou. Devětatřicetiletý tenista získal ve dvouhře 12 titulů a se Španělskem třikrát zvedl nad hlavu Davisův pohár.

Citát dne

Citát dne

„Volba povrchu byla důležitá i kvůli tomu, že začíná antuková sezona. A víme z minulosti, že společné intenzivní týmové tréninky pomáhají k dobrým výkonům na individuálních turnajích. Méně už si uvědomujeme, že úspěchy na akcích WTA a grandslamech jsou skvělou reprezentací naší země.“ Jan Kukal, tenisový expert, po výhře Česka nad Velkou Británií v kvalifikaci BJK Cupu

Video - Sestřih zápasu Tsitsipas/Davidovich Fokina - finále v Monte Carlu

Stefanos Tsitsipas obhájil titul v Monte Carlu, když porazil 6:3, 7:6 Španěla Alejandra Davidoviche, který si finále na okruhu ATP zahrál poprvé v kariéře.