Citát dne

Citát dne

„Hrála úžasný tenis, opravdu tady vystřelila vzhůru. Byla to opravdová bitva.“ Lindu Noskovou takto chválila po zápase 1. kola RG Emma Raducanuová.

Video - Sestřih zápasu Raducanu/Nosková - 1. kolo Roland Garros

Sedmnáctiletá Linda Nosková, která minulý rok vyhrála v Paříži juniorku, podlehla po statečném výkonu v 1. kole RG Emmě Raducanuové.

Video - Sestřih zápasu Nadal/Thompson - 1. kolo Roland Garros

Rafael Nadal, třináctinásobný vítěz Roland Garros, začal turnaj hladkou výhrou nad Jordanem Thompsonem.

Citát dne

Citát dne

„Více než cokoli jiného, věřte, že můžete vyhrát.“  Rafael Nadal

Víte, že...

Víte, že...

Carlos Alcaraz také hraje rád golf a fotbal a jeho oblíbeným týmem je Real Madrid, kterému fandí i jeho tenisový vzor Rafael Nadal?

Věděli jste, že...

Tomáš Šmíd, který dnes slaví 66. narozeniny, byl jedním z hlavních strůjců daviscupového vítězství Československa v roce 1980, když v prvním pátečním utkání porazil favorizovaného Adriano Panattu v pěti setech (3:6, 3:6, 6:3, 6:4, 6:4)?

Video - Sestřih zápasu Plíšková/Zanevská - čtvrtfinále ve Štrasburku

Rostoucí formu potvrzuje Karolína Plíšková, která ve čtvrtfinále ve Štrasburku porazila Marynu Zanevskou 6:4 a 7:6.

Video - Sestřih zápasu Nadal/Federer - semifinále RG 2005

Sestřih semifinále Roland Garros z roku 2005, kdy Rafa dokráčel pro svůj první grandslamový titul.

Dominika Šalková dokráčela z kvalifikace až pro titul!

Ze stínu dalších nadějných českých juniorek stále častěji skvělými výsledky vystupuje sedmnáctiletá Dominika Šalková. Z kvalifikace dokráčela až pro titul na turnaji ITF v chorvatském Osijeku.

Video - Sestřih zápasu Djokovič/Tsitsipas - finále v Římě

Novak Djokovič přehrál ve finále v Římě Stefanose Tsitsipase 6:0, 7:6 a získal první letošní titul.