Citát dne

Citát dne

„Když prohráváte, buďte chlap - buďtě chlap a prohrajte jako chlap.“ Marat Safin, který dnes slaví 41. narozeniny

Video - TOP 10 ATP comebacků

Video - TOP 10 ATP comebacků

Odvrátit mečbol nebo stáhnout výrazné vedení soupeře a zápas nakonec vyhrát, to je vždy skvělý pocit pro vítěze a deprimující moment pro poraženého. Podívejte se na sestřih deseti největších ATP comebacků..

Víte, že...

Víte, že...

Maria Kirilenková, která dnes slaví 34. narozeniny, získala v roce 2012 s Naděždou Petrovovou bronzovou medaili ve čtyřhře na LOH 2012 v Londýně? V semifinále podlehly pozdějším přemožitelkám českého páru Hlaváčková, Hradecká, sestrám Williamsovým. V boji o brozn porazily americký pár Huberová, Raymondová.

Video - Legendy tenisu: Stefan Edberg

Video - Legendy tenisu: Stefan Edberg

ATP připravilo sérii videí věnovanou legendám "bílého sportu". V první epizodě se věnuje Stefanovi Edbergovi, který před pár dny oslavil 55. narozeniny.

Citát dne

Citát dne

"Ovládejte věci, které můžete ovládat." Sam Stosur

Video - 23 magických úderů Francese Tiafoea

Video - 23 magických úderů Francese Tiafoea

Třiadvacetiletý americký tenista Frances Tiafoe umí zahrát parádní míče, jak se můžete přesvědčit ve videu od ATP..

Video - Sestřih zápasu Hewitt/Baghdatis - 3. kolo Austalian Open 2008

Video - Sestřih zápasu Hewitt/Baghdatis - 3. kolo Austalian Open 2008

Památný zápas odehráli na AO v roce 2008 domácí Lleyton Hewitt a finalista z roku 2006 Marcos Baghdatis. Hewitt již vedl 2:1 na sety a 5:1 a šel servírovat na vítězství. Gem neodehrál dobře, ale následně si vypracoval mečbol při servisu Baghdatise, který však neproměnil. Čtvrtý set nakonec dospěl do tie-breaku, který získal Baghdatis. Jak dopadla rozhodující sada zápasu, který skončil ve 4:33 ráno, se podívejte sami ve videu..

Video - Sestřih všech proměněných grandslamových finálových měčbolů Stefana Edberga

Video - Sestřih všech proměněných grandslamových finálových měčbolů Stefana Edberga

Podívejte se na sestřih všech proměněných grandslamových finálových mečbolů Stefana Edberga. Švédský tenista, který dnes slaví 55. narozeniny, získal šest grandslamových trofejí: Australian Open 1985 a 1987, Wimbledon 1988 a 1990, US Open 1991 a 1992. Na French Open hrál finále v roce 1989.

Citát dne

Citát dne

„Mít tým, kterému mohu věřit, je pro mě skutečně důležité.“ Angelique Kerberová, která dnes slaví 33. narozeniny

Video - Sestřih neopakovatelných úderů

Video - Sestřih neopakovatelných úderů

Sestřih neopakovatelných úderů na okruhu ATP..