Video - Sestřih zápasu Djokovič/Carreño Busta - čtvrtfinále Roland Garros

Sestřih čtvrtfinálového utkání mezi Novakem Djokovičem a Pablo Carreño Bustou. Španěl sice získal první set a statečně Srbovi vzdoroval, z postupu do semifinále se ale nakonec po výsledku 4:6, 6:2, 6:3, 6:4 raduje Djokovič.

Zápas dne - Kvitová/Siegemund

Dnes se v prvním zápase ve 12:00 na kurtu Philippa Chatriera utká ve čtvrtfinále Petra Kvitová s Laurou Siegemundovou, se kterou hrála již na US Open 2015, kdy se radovala z výhry 6:1, 6:1.

Video - Sestřih zápasu Thiem/Schwartzman - čtvrtfinále Roland Garros

Sestřih fantastického čtvrtfinálového utkání, které se hrálo přes pět hodin. Domic Thiem sice odvrátil ve 4. setu tři setboly v řadě, nakonec ale čtvrtý set ztratil v tie-breaku a zápas rozhodla až pátá sada.

Video - Petra na Roland Garros

Petra Kvitová zatím neztratila na letošním RG ani set. Kam až dojde dvojnásobná wimbledonská vítězka?

Zápas dne - Nadal/Sinner

Dnes se v posledním zápase na kurtu Philippa Chatriera utká ve čtvrtfinále dvanáctinásobný vítěz RG Rafael Nadal s devatenáctiletým Jannikem Sinnerem z Itálie. Půjde o první střetnutí těchto dvou hráčů.

Video - Sestřih zápasu Djokovič/Chačanov - 4. kolo Roland Garros

Světová jednička Novak Djokovič nastoupil ve 4. kole RG proti Karenu Chačanovi. Djokovič si zajistil postup po výhře 3:0 na sety.

Zápas dne - Dimitrov/Tsitsipas

Dnes se ve druhém zápase na kurtu Philippa Chatriera utká o postup do čtvrtfinále Grigor Dimitrov a Stefanos Tsitsipas. Devětadvacetiletý Bulhar se s 5. nasazeným Tsitsipasem v kariéře dosud neutkal.

Foto dne

Foto dne

Renomovaný sportovní fotograf Martin Sidorják takto zachytil tenisovou síť na Roland Garros.

Video - Sestřih zápasu Thiem/Gaston - 4. kolo Roland Garros

Vítěz letošního US Open Dominic Thiem se ve 4. kole pořádně zapotil. Po zisku prvních dvou setů další dvě sady ztratil a o postup do čtvrtfinále rozhodoval pátý set..

Zápas dne - Nadal/Korda

Dnes se ve druhém zápase na kurtu Philippa Chatriera utká o postup do čtvrtfinále dvanáctinásobný vítěz RG Rafael Nadal se synem Petra Kordy, dvacetiletým Sebastianem Kordou.