Video - Sestřih zápasu Meveděv/Zverev - finále Turnaje mistrů

Vítězem v Turíně se stal německý tenista Alexander Zverev. Ve finále přehrál obhájce prvenství Daniila Medveděva z Ruska dvakrát 6:4 a stal se tak desátým hráčem historie s více než jedním titulem z Turnaje mistrů.

Video - Trénink Djokoviče a Sinnera - Turnaj mistrů

Novak Djokovič a Jannik Sinner si společně zatrénovali na Turnaji mistrů v Turíně - pohled z úrovně kurtu.

Video - Sestřih 5. dne Turnaje mistrů v Turíně

Alexander Zverev porazil v posledním vystoupení v rámci Červené skupiny Turnaje mistrů v Turíně 6:2, 6:4 Poláka Huberta Hurkacze a jako druhý si zajistil semifinále. V něm se utká s Novakem Djokovičem, který už má jistotu prvního místa v Zelené skupině. Další už jistý semifinalista Daniil Medveděv vyhrál i třetí zápas, když porazil Jannika Sinnera 6:0, 6:7, 7:6.

Video - Sestřih zápasu Kontaveit/Muguruza - finále Turnaje mistryň

Španělská tenistka Garbiňe Muguruzaová ve finále v Guadalajaře porazila Estonku Anett Kontaveitovou 6:3 a 7:5 a stala se první španělskou šampionkou závěrečného turnaje sezony.

Foto dne

Foto dne

Renomovaný sportovní fotograf Martin Sidorják takto zachytil atmosféru Australian Open v Rod Laver Aréně.

Citát dne

Citát dne

„Vzhledem k tomu, že jsem se tu jediný den necítila dobře, tak to byl nejtěžší turnaj, který jsem hrála.“ Karolína Plíšková takto zhodnotila účast na Turnaji mistryň, kde i přes dvě výhry skončila ve skupině

Video - Sestřih zápasu Nadal/Verdasco - AO 2009

Sestřih fantastického "španělského" semifinále Australian Open 2009, ve kterém se nakonec z postupu do finále radoval po pěti setech Rafa Nadal, který zdolal Verdaska, jenž dnes slaví 38. narozeniny.

Video - Tréninkové body Medveděva a Tsitsipase

Stefanos Tsitsipas a Daniil Medveděv si společně zatrénovali na Turnaji mistrů v Turíně - pohled ze zadní kamery.

Video - Sestřih zápasu Paul/Shapovalov - finále ve Stockholmu

Američan Tommy Paul získal ve Stockholmu první titul na okruhu ATP. Ve finále porazil obhájce Denise Shapovalova z Kanady 6:4, 2:6, 6:4.

Citát dne

Citát dne

„Hrozně moc se tu snaží udělat nám udělat skvělý turnaj a skvělou atmosféru. Všechno funguje, i když Singapuru (kde se Turnaj mistryň hrál v letech 2014 až 2018) se strašně těžko konkuruje. Ale dělají tady maximum a cítíme se tu dobře.“ Kateřina Siniaková o Turnaji mistryň v mexické Guadalajaře