Video - Sestřih zápasu Medveděv/Sinner - finále v Miami

Daniil Medveděv vyhrál poprvé v kariéře turnaj v Miami, když ve finále porazil Itala Jannika Sinnera po setech 7:5, 6:3.

Video - Sestřih zápasu Kvitová/Rybakina - finále v Miami

Petra Kvitová porazila ve finále turnaje v Miami Jelenu Rybakinovou z Kazachstánu 7:6, 6:2 a získala 30. titul v kariéře!

Citát dne

Citát dne

„Petra je velmi agresivní hráčka, znám ji opravdu dobře. Má hodně tenisových zbraní, moc ráda s ní soupeřím.“ Sorana Cirsteaová před bitvou s Petrou Kvitovou o postup do finále v Miami

Video - Sestřih zápasu Cirstea/Sabalenka - čtvrtfinále v Miami

Nenasazená Sorana Cirsteaová porazila ve čtvrtfinále druhou nasazenou Arynu Sabalenkovou 6:4, 6:4 a postoupila po deseti letech do semifinále turnaje kategorie WTA 1000!

Blog Vladimíra Houdka: Velikáni světového tenisu aneb ty nejlepší údery - TOP servis (muži)

Od té chvíle v dětství, kdy jsem se začal pohybovat v tenisovém prostředí, tak jsem mnohokrát opakovaně slýchával diskuze o tom, kteří z hráčů či hráček jsou ti nejlepší v celé tenisové historii. Odpověď na tuto otázku je velice komplikovaná – neobjektivní, chcete-li více méně vždy tak trochu subjektivní.

Citát dne

Citát dne

„Chci být taky zmiňována, myslím, že si to zasloužím. Na okruhu jsem předvedla hodně úspěchů, ale nedostává se mi uznání. Co víc mám dělat?“ Barbora Krejčíková si postěžovala pro WTA Insider na probíhajícím turnaji v Miami, že se v posledních týdnech mluví v ženské tenise především o "Velké trojce", kterou tvoří Sabalenková, Šwiateková a Rybakinová.

Video - Sestřih 5. dne ATP turnaje v Miami

5. den turnaje v Miami přinesl mimo jiné postup Alcaraze, Sinnera a Fritze, nebo vyřazení Ruuda..

Video - Sestřih zápasu Hurkacz/Kokkinakis - 2. kolo v Miami

3 hodiny a 31 minut skvělého tenisu, nejdelší ATP zápas roku 2023, pět odvrácených mečbolů - to vše přineslo střetnutí mezi Hurkaczem a Kokkinakisem ve 2. kole turnaje v Miami.