Video - Sestřih zápasu Sampras/Becker - Stuttgart 1996

Sestřih pětisetového finále turnaje Masters 1000 ve Stuttgartu, ve kterém se střetli Američan Sampras a domácí Becker..

Foto dne

Foto dne

Renomovaný sportovní fotograf Martin Sidorják takto zachytil typickou pracovní četu, jak odklízí vodu z dvorců Roland Garros..

Video - Záznam zápasu Federer/Monfils - US Open 2014

Záznam čtvrtfinálového pětisetového utkání mezi Rogerem Federer a Gaelem Monfilsem z US Open 2014.. Z vítězství se nakonec radoval Švýcar, aby pak ale v semifinále prohrál s pozdějším vítězem turnaje Marinem Čiličem.

Video - 20 případů, kdy hráč zakončil set opravdu stylově

Podívejte se ukázku dvaceti stylově zakončených setů na okruhu ATP..

Foto dne

Foto dne

Renomovaný sportovní fotograf Martin Sidorják takto zachytil typické wimbledonské deštníky..

Video - Vtipné a neobvyklé projevy hráčů na kurtu

I profesionální hráči mají občas dny, kdy se neudrží a projevují se na kurtu více než obvykle..

Video - Sestřih zápasu Nadal/Brown - Wimbledon 2015

V roce 2015 Dustin Brown, Němec s jamajskými kořeny, zajistil překvapení turnaje, když ve 2. kole porazil Rafu Nadala 3:1 na sety. Podívejte se na sestřih uktání.

Video - Světla, objektivy, móda: WTA londýnské párty

WTA pořádá každý rok během Wimbledonu svoji párty. Tenistky tak vymění sportovní úbor za šaty a mohou zářit před objektivy fotografů a užít si večer plný zábavy..

Video - Nejlepší údery a výměny od Davida Nalbandiana

Argentinského finalistu Wimbledonu 2002 jsme již připomínali jako jediného hráče, který na jednom turnaji porazil Federera, Nadala i Djokoviče. Dnes si připomeňme jeho šikovnost v sestřihu nejlepších úderů a výměn..