Video - Sestřih 1. dne ATP turnaje v Acapulcu

S turnajem v Dubaji odstartoval také turnaj ATP 500 v mexickém Acapulcu. Postup si kromě turnajové dvojky Zvereva zajistil také Sebstian Korda, který si poradil s vítězem US Open z roku 2014 Marinem Čilićem.

Video - Sestřih zápasu Krejčíková/Muguruza - finále turnaje v Dubaji

Barbora Krejčíková sice ve svém druhém finále na okruhu WTA neuspěla, když podlehla v Dubaji Španělce Muguruzaové, přesto však slaví dosavadní největší úspěch kariéry v singlu. Turnaj v Dubaji patří totiž do nejvyšší kategorie WTA 1000.

Video - Sestřih čtvrtfinálových zápasů z ATP turnaje v Marseille

Na turnaji v Marseille se mezi nejlepší čtyři probojovali Medveděv, Ebden a domácí hráči Humbert s Herbertem, který svým častým přechodem na síť dokonale zaskočil favorita Tsitsipase..

Citát dne

Citát dne

"Když neprohraješ, nemůžeš si užít vítězství. Musíš akceptovat oboje." Rafael Nadal

Video - Sestřih zápasu Federer/Evans - 2. kolo turnaje v Dauhá

Po více než roce se na kurty vrátil Roger Federer. Švýcar, který letos oslaví 40. narozeniny, podstoupil v minulém roce dvě operace kolene. V prvním zápase po třináctiměsíční pauze ho čekal 28. hráč světa, Daniel Evans. Brit vzdoroval statečně, ale vítěz je vždy jen jeden - Roger Federer.

Video - Sestřih zápasu Vondroušová/Gauff - 2. kolo turnaje v Dubaji

Markétě Vondroušové zazpíval v Dubaji v zápase s Američankou Coco Gauffovou "kanárek". První sadu sice získala poměrem 6:3, ve druhé však neuhrála ani gem a třetí prohrála 4:6.

Víte, že...

Víte, že...

Nejvíce titulů v singlu z turnaje ATP Qatar Open, hraném v Dauhá, má na svém kontě Roger Federer (3) a v deblu Rafael Nadal (4)?

Video - Sestřih zápasu Willis/Federer - 2. kolo Wimbledonu 2016

V roce 2016 zažil Wimbledon pohádkový příběh. Napsal jej Marcus Willis, tehdy pětadvacetiletý tenisový trenér a 772. hráč světového žebříčku a až třiadvacátý nejlepší Brit. Willis vyhrál sedm zápasů v řadě, kdy prošel předkvalifikací, kvalifikací i první kolem hlavní soutěže, a odměnou mu byl zápas s legendou bílého sportu Rogerem Federerem na centrálním dvorci. Posuďte sami, jaká tam vládla atmosféra..

Video - Sestřih zápasu Kvitová/Muguruza - Finále turnaje v Dauhá

Petra Kvitová nedala ve finále turnaje v katarském Dauhá Španělce Muguruzaové šanci a po výsledku 6:2, 6:1 slaví letošní první titul. První titul na tomto turnaji získala v roce 2018, kdy ve finále stála stejná soupeřka. Celkově si dvojnásobná wimbledonská vítězka připsala již 28. turnajový vavřín, čímž překonala Hanku Mandlíkovou.

Video - Sestřih 4. dne ATP turnaje v Buenos Aires

Kromě ATP turnaje kategorie 500 v Rotterdamu se hraje také turnaje kategorie 250 v Buenos Aires, kde si postup do čtvrtfinále zajistila nasazená jednička, domácí Diego Swartzman.