Křest knihy: Cesta na tenisový trůn

V krásném prostředí Letenského zámečku se uskutečnil slavnostní večer v režii společnosti Sport Towers Prague, a to při příležitosti vydání nové tenisové knihy: Cesta na tenisový trůn. A večer to byl více než vydařený. V malebném prostředí a atmosféře se celý večer nesl – jak jinak – než v tenisovém duchu. Křest poctil svojí účastí i jediný československý wimbledonský vítěz v mužské dvouhře a vítěz tří grandslamů Jan Kodeš, který provedl i samotný křest, a to s další osobností, tentokrát z kulturního světa, Sašou Rašilovem.

Během celého večera účastníci mohli sledovat na videoprojekci to nejlepší ze světa tenisu – nádherné neopakovatelné výměny a připomenout si také mohli velké osobnosti z let minulých, anebo kuriózní situace, co vše se může při tenise stát.

Směrem k přítomným poslala svojí zdravici z plazmových obrazovek i samotná Karolína Plíšková, která popřála knize „Cesta na tenisový trůn" úspěch – přičemž prohlásila, že i ona je ráda, že může být její součástí.

Podařený večer ještě podtrhli všichni vystupující – vynikající zpěv Moniky Absolonové nebo tanec tanečníků z pořadu Star Dance Alice Stodůlkové a Michala Mládka patřily určitě k těm nezapomenutelným.

Co ještě stojí za zmínku, pak by to byl jistě moderátor celého večera Saša Hemala, a to nejen svojí profesionalitou, vtipem, ale pak i celkovou noblesností.

Křest knihy v Letenském zámečku sledovalo a svou účastí poctilo přes 90 vzácných hostů.

Snad se bude kniha líbit...

Autor: STP

Foto: Martin Sidorják